Rejs szkoleniowy na katamaranie w Chorwacji – kwiecień 2016

  • Cel :
  • Czas trwania: 7 dni
  • Wyjazd: 23/04/2016
  • Powrót: 30/04/2016
  • Cena: 1,780 zł

Nr oferty: A1/2016

Trasa: Split – Wodospady Krka – Hvar – Vis – Stary Grad – Korcula – Split

Dodatkowe opłaty: kasa jachtowa + transport; 170 zł – możliwość wydania certyfikatu żeglarskiego ISSA Qualified Crew; 450 zł – indywidualne szkolenie zakończone otrzymaniem certyfikatu ISSA Inshore Skipper

Typ jachtu: Lagoon 40

Opis rejsu:

Rejs szkoleniowy na przestronnym i komfortowym katamaranie, doskonale wyposażonym, z 4 podwójnymi oraz 2 pojedynczymi kabinami, 4 łazienkami, kuchnią i przestronnym salonem. Jacht wyposażony jest w ponton z silnikiem.

Rejs dla osób, które posiadają pewne doświadczenie żeglarskie i chcą doskonalić swoje umiejętnosci pod czujnym okiem doświadczonego skippera.
Rejs szczególnie polecany osobom, które chciałyby przygotować się do samodzielnego prowadzenia jachtu w Chorwacji lub na innych wodach.

W czasie intensywnego szkolenia każdy członek załogi będzie miał okazję, by poprowadzić jacht, aktywnie trenować swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie w prowadzeniu katamaranu pod żaglami oraz manewrowaniu na silnikach.

Dzień 1

Split / check – in
Zaokrętowanie na jachcie.

Dzień 2 - 7
Wodospady Krka – Hvar – Vis – Stary Grad – Korcula – Split

Tygodniowy rejs dla osób, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności żeglarskie, przygotowujących się do samodzielnego prowadzenia rejsów, połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszych i najciekawszych miejsc na trasie rejsu.