Barcelona – Rzym – kwiecień/maj 2016 – brak wolnych miejsc

  • Cel :
  • Czas trwania: 14 dni
  • Wyjazd: 23/04/2016
  • Powrót: 07/05/2016
  • Cena: 2,370 zł

Nr oferty: D4/2016

Trasa: Barcelona – Marsylia – Elba – Rzym

Dodatkowe opłaty: kasa jachtowa + transport

Typ jachtu: Lagoon 420

Rok: 2008

Dane jednostki:

Katamaran Lagoon 420 jest jednostką, w której innowacja, komfort i styl łączą się w całość. Nowoczesna linia i komfortowe rozmieszczenie dużych kabin oraz nowocześnie zaprojektowany salon powodują, że każdy poczuje się komfortowo na jego pokładzie.

Na katamaranie znajdują się 4 przestronne i wygodne 2-osobowe kabiny, każda z własną łazienką, z dostępem do gorącej wody 24/7 i elektrycznym WC. Dostępna jest również jednoosobowa kabina dla skippera.

Wszystkie kabiny zapewniają wygodę, jeśli chodzi o przestrzeń, wyposażone są w odpowiednią ilość półek, szuflad i szafek. Materiały, z których wykonane jest wyposażenie, dopełniają uczucie luksusu.

Poniżej schemat wnętrza i rozmieszczenia kabin na katamaranie:

Dzień 1

Barcelona / check – in
Zaokrętowanie na jachcie. Zwiedzanie najważniejszych miejsc na mapie miasta (Sagrada Familia, spacer Ramblą, Park Guell)

Dzień 2 - 14
Marsylia – Elba – Rzym

Dwa tygodnie żeglarskiej przygody na wodach Morza Śródziemnego, połączone ze zwiedzaniem najpiękniejszych i najciekawszych miejsc na trasie rejsu: wizyta w Marsylii oraz postój na Wyspie Elba. Rejs kończy się w Wiecznym Mieście – Rzymie.

sailingscanner