Karaiby na katamaranie – marzec 2016 – brak wolnych miejsc

  • Cel :
  • Czas trwania: 14 dni
  • Wyjazd: 08/03/2016
  • Powrót: 22/03/2016
  • Cena: 4,700 zł

Nr oferty: D3/2016

Trasa: Gwadelupa – Dominika – Martynika – Gwadelupa

Dodatkowe opłaty: kasa jachtowa + transport

Typ jachtu: Lipari 41

Rok produkcji: 2007

Dane jednostki:

Jacht, na którym odbywa się rejs to jednostka, która podażą śladami najnowszych trendów konstrukcyjnych turystycznych katamaranów. Posiada przestronne kabiny, stosunkowo wysoką burtę oraz podniesioną mesę z doskonałą widocznością.

Funkcjonalne wnętrze jest tak zbudowane, by każdy od razu poczuł się w nim komfortowo. Układ kabin i kokpitu jest przestrzenny i funkcjonalny. Kabiny są duże i bardzo dobrze wentylowane. Centralne miejsce w mesie zajmuje duży stół, przy którym można wygodnie odpocząć, przygotować posiłki dla załogi lub po prostu posiedzieć z załogą.

Ten 4-kabinowy katamaran to luksusowa jednostka, której wnętrze zaprojektowano tak, by pomieścić odpowiednią ilość półek oraz szafek dla załogi. Na pokładzie znajdują się 2 łazienki, a duży i przestronny salon, po którym można się wygodnie poruszać to niewątpliwie serce spotkań podczas rejsu.

Poniżej schemat wnętrza katamaranu i rozmieszczenia kabin na katamaranie:

Dzień 1

Gwadelupa / check – in

Zaokrętowanie na jachcie.

Dzień 2 - 14
Dominika – Martynika – Gwadelupa

Dwa tygodnie żeglarskiej przygody na rajskich Karaibach, połączone z nurkowaniem i zwiedzaniem najpiękniejszych i najciekawszych miejsc na trasie rejsu. W planie wycieczka do lasów tropikalnych (St. Lucia), cumowanie w zatoce, w której kręcono „Piratów z Karaibów” (St. Vincent), wizyta w Muzeum Żółwi (Bequia), postój na bezludnej Tobago Cays oraz wiele innych atrakcji.

sailingscanner